Штампування металу

ВЛАСНИЙ ЦЕХ:

 

Преси кривошипні: 40Т, 60Т, 100Т;

Гільйотини: 2М, 2,5М;

Гідравлічні преси;

Токарні верстати;

Фрезерні верстати;

Свердлильні верстати;

Ділянка зварки.

 

 

 

ШТАМПУВАННЯ МЕТАЛУ


Енел Україна надає послуги зі штампування металу для виготовлення деталей будь-якої складності у відповідності з вимогами креслень і параметрами зазначеними замовником. Цех сучасного обладнання і кваліфікація співробітників дозволяє гарантувати високий рівень якості і точність виробництва.

Штампування виробів здійснюється методом впливу тиску на листові заготовки невеликої товщини з постійним контролем над процесом для отримання необхідної форми. Дана технологія обробки металу призначена для точного створення деталей практично будь-яких розмірів і конфігурації при значній економії витрат матеріалу. При цьому порівняно з різкою, матеріал не втрачає своїх початкових механічних властивостей.

 

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ШТАМПУВАННЯ НА ПРЕСАХ


В умовах діяльності Енел Україна штампування металу здійснюється холодним і гарячим способом. Холодне штампування є дешевшим методом, адже не потребує використання спеціалізованих печей для розігріву металу. Пластична деформація виконується без додаткового підігріву, що дозволяє виключити усадку в процесі охолодження, але створює обмеження по формі кінцевої деталі. Таким чином виготовляють вироби з мінімальною кількістю рельєфних компонентів. Гаряче штампування потребують попереднього прогріву заготовки та / або штампувального молота. Даним способом виробляються деталі зі складною геометричною формою, які будуть в подальшому піддаватися механічній обробці.

У будь-якому варіанті штампування дозволяє виготовляти деталі різної конфігурації ударом під тиском одним формотворчим елементом (пуансон) по заготівлі, яка розташована на іншому формотворчому елементі (матриця). Разом пуансон і матриця утворюють штамп. Такий варіант металообробки характеризується величезною швидкістю виробництва, але і додатковими витратами на виготовлення унікальної оснащення для кожної деталі. Залежно від поставлених цілей, ми завжди готові виконати повний комплекс штампувальних робіт з наданням гарантій якості.