Фрезерні роботи

НАШІ ПОСЛУГИ

 


Приймаємо замовлення на фрезерні роботи по металу будь-якої складності. Приймаємо замовлення на фрезерну обробку деталей і виготовлення готових виробів з різних матеріалів: чорних і кольорових металів, різних сплавів, а також полімерів. Можливо виконання замовлень на мінімальні партії: від однієї одиниці виробу до дрібних серій.

У нас ви можете розмістити замовлення на фрезерні роботи по металу, а також скористатися комплексними послугами з механічній обробці металу і полімерів.

Всі роботи виконуються нашими фахівцями на сучасному обладанні на власній виробничій базі.

На фрезерних верстатах ми виконуємо фрезерування плоских поверхонь, пазів, уступів, криволінійних і гвинтових поверхонь, тіл обертання і ін.

Здійснюємо фрезерну обробку металу в Києві.

Замовивши фрезерну обробку деталей у нас, Ви отримаєте вироби чудової якості за розумною ціною.

 

ОБЛАДНАННЯ, ЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ


Фрезерна обробка деталей виконується фахівцями компанії на верстатах з ручним керуванням.

 

ЦІНА ФРЕЗЕРНИХ РОБІТ


Ціна на фрезерні роботи по металу визначається часом фрезерної обробки і залежить від складності деталей. Ціна і терміни конкретного замовлення визначаються після отримання креслення або ескізу деталі.

 

РОЗМІЩЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ


Для розміщення замовлення на фрезерну обробку деталей на верстатах з ручним керуванням приймаються креслення, як у вигляді ескізу із зазначенням всіх необхідних розмірів, так і в AutoCAD, SolidWorks, ADEM.

Для розміщення замовлення на фрезерні роботи по металу на верстатах з ЧПУ приймаються креслення із зазначенням всіх необхідних розмірів в SolidWorks, ADEM.